65. Handlíř Jakub
78. Kalhous Matěj
80. Ficner Pavel

Ondřej Kolář - trenér (domácí):
Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy se ujali vedení 2:0. Bohužel nás tento stav ukolébal a přišel zasloužený trest v podobě snížení. Ve druhé půli jsme se opět vrátili k výkonu z úvodu utkání, díky čemuž jsme vstřelili další branky. Nutno podotknout, že Trutnov se po celé utkání snažil hrát kombinačně, čímž přispěl ke kvalitě dnešního zápasu. Vyzdvihl bych výkon Míry Jindry, který konečně našel klid, což se odrazilo na jeho hře.

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
Utkání jsme zahájili tím, že jsme domácím připravili vedoucí gól a než jsme se z toho oklepali, domácí udeřili znovu. Pak jsme se sice dostali do zápasu, ale jak je naším zvykem, většina akcí končila na vápně. Přesto se nám ale do přestávky podařilo snížit. Druhá půle však začala stejně jako ta první, a tak jsme velmi brzy prohrávali už o tři branky. Nezbylo nám tedy nic jiného než vrhnout síly do útoku, což sice vedlo k dalšímu snížení, ale v závěru utkání také ke dvěma inkasovaným brankám.