4., 52. a 62. Pejchal, 31. Sedláček, 60. a 87. Diviš, 82. Frinta 37. a 58. z pen. Krušina

Krunčík – Vít, Goll, Killar (46. Železov), Chmelík – Belák, Pejchal (84. Nymsa), Pohl, Voráček (69. Novák) – Sedláček (78. Frinta), Diviš Daniel - Bendář, Hruška, Krušina, Albert, Kasan, Černý, Novotný, Urban, Vondrouš, Hák

30. Vít, 51. Pohl, 61. Pejchal 47. Kasan

Tomáš Hubka (domácí):
V prvním letošním opravdu slunečném dni měli vynikající začátek domácí, když se v šanci hned v 1. minutě ocitl Belák. Ten sice minul, ale už o tři minuty později poslal do vápna míč Diviš, Chmelík zpětně nahrával a Pejchal trefil přesně k tyči – 1:0. V 7. minutě Divišův lob skončil jen těsně nad brankou. V této fázi zápasu to vypadalo, že velice mladé mužstvo Dvora, které navíc přijelo jen s 11 hráči, bude „na ručník“, jenže poté však aktivita domácích zcela opadla, hra byla plná nepřesností a hosté začali býti lepším týmem. Z toho i vyplynuly jejich šance – v 11. minutě z trestného kopu a v 25. po rohovém kopu. Druhou branku však přesto vstřelili domácí, když se v 31. minutě dostal ve vápně míč k Sedláčkovi a ten přesně zakončil – 2:0. Hosté však nadále hráli aktivně do útoku a v 37. minutě byli odměněni brankou – po trestném kopu hráč Dvora napálil odražený míč přímo do růžku branky. Poločasová přestávka se nečekaně protáhla kvůli nevolnosti pomezního rozhodčího a na lajnu musel nastoupit jeden z diváků. Delší přestávky využil domácí kouč k důraznému proslovu a do druhého poločasu domácí nastoupili s větším odhodláním. V 49. minutě Diviš technicky obstřelil brankáře, avšak mířil jen těsně vedle. Zato v 52 minutě už Pejchal mířil přesně – 3:1. V 58. minutě chyboval skalický brankář, fauloval ve vápně a hosté snížili z pokutového kopu – 3:2. Poté už ale na hřišti bylo jen jedno mužstvo – Jiskra – a to zcela ovládlo zápas. V 60. minutě dostal příliš prostoru Diviš a bylo to 4:2. V 62. minutě se krásně z voleje trefil nejlepší hráč zápasu Pejchal a dokonal hattrick – 5:2. A to ještě o 2 minuty později trefil břevno. Kolem 70. minuty měl 2 šance skalický Železov, jenže ani jednu neproměnil. V 82. minutě po chybě hostující obrany skóroval nový muž na hřišti Frinta – 6:2. V 83. minutě hosty znovu zachránilo břevno, ale ještě jednoho gólu nebyli ušetřeni, protože v 87. minutě se podruhé trefil Diviš – 7:2.