16., 21., 26., a 77. Dostál, 42, Veverka, 85. Fidra 40. Valenta, 58. Vaněk

Pišta - Dušek (58.Štěpánek), Šmejda, Král, Bořke - Hrůša, Franc (66.Lesák), Dostál (80.Nun), Hamák (34. Mikolanda) - Veverka, Fidra Božič - Vincour F.(23.Valenta), Obermajer, Přikryl, Kalužík (87.Vincour M.) - Exnar (56.Doseděl), Vaněk, Vaníček,Dudla,Pospíšeil - Dítě (78.Mokošín)

53, Hrůša, 65. Dostál, 81. Mikolanda 61.Přikryl, 83.Valenta, 86.Obermajer

Karel Vítek, trenér (domácí):
Od úvodních minut jsme byli lepším a fotbalovějším týmem a zaslouženě jsme se dostali do tříbrankového vedení. Přesto to nebyl jednoduchý zápas, neboť soupeř dokázal dvakrát snížit na rozdíl 2 branek. V úseku mezi 55. a 70. minutou byli bydžovští dokonce lepším mužstvem než my a zle nám zatápěli. Naštěstí se jim nepodařilo vstřelit třetí branku, která by naše hráče ještě více znervózněla. Uklidnili jsme se až za stavu 5:2, kdy v tomto zápase střelecky disponovaný Dostál vstřelil svou čtvrtou branku. Nakonec jsme ještě jednu trefu přidali. Potvrdilo se, že v našich zápasech s Bydžovem padá hodně branek i díky ofenzivně laděnemu stylu hry obou mužstev.

Martin Firbacher,trenér RMSK NB (hosté):
Domácí v zimní přestávce kvalitně posílili ofenzivu a když k tomu přičtu naivní chyby v naší obranné fázi, tak bylo už v poločase rozhodnuto. Druhá půle byla z naší strany o hodně lepší, snížili jsme, ale další šance jsme neproměnili a domácí nám nám na konci ukázali jak se šancemi nakládat. S výkonem některých hráčů panuje obrovská nespokojenost.Potěšil snad jen návrat Ondry Vaníčka po těžkém zranění.