80. Hampl Tomáš
37. Lihan Jan
66. Masák Michal

Tomáš Navrátil st. (domácí):
Na velmi těžkém terénu a za stálého deště se hrál po celé utkání vyrovnaný a bojovný fotbal. Bylo jasné, že kdo vstřelí první branku, tak vyhraje. To se podařilo po precizně zahraném RK hostům, kteří v závěru přidali ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili. Naše šance zůstaly bohužel nevyužity, jinak na břevna to bylo 2:2. Utkání zvládli velmi dobře rozhodčí, jen se bojím, že za chvíli se bude vylučovat už na špatný pohled .... Soupeři gratuluji k vítězství a děkuji za korektní hru.

Milan Havlík, vedoucí mužstva (hosté):
Úvodní tlak domácích jsme ustáli,hru vyrovnali a v půli vedli na pohledné šance 1:2. Bylo jasné, že na tomto terénu znamená vstřelený gól dvě třetiny úspěchu. To se potvrdilo po naší standardce,kdy se hlavou trefil Honza Lihan. Zvrátit výsledek na trávníku,že nejde zastavit,natož obrátit,bylo opravdu složité. Další góly jsme pak přidali do otevřenější obrany Kalné. Dnes museli za Nepál nastoupit hráči, kteří standardně nehrají v základu a rád je do jednoho pochválím, včetně náhradního gólmana.