Frynta - Kubíček, Kozák, Tetřev (65. Havel Tomáš), Kupka (84. Tomášek Jan) - Krajňák (84. Schejbal), Čiháček (73. Rezek), Hlavsa, Ježek - Slánský - Baše Veverka - Michl, Slánský, Effenberk, Svatoň, Zrzavý, Eimann Martin, Štětina, Horák, Kováč (46. Eimann Daniel), Malý (78. Jirák)

4 4
54. Baše, 73. Čiháček

David Horký, vedoucí mužstva ČM: (domácí):
První poločas jsme byli jasně lepší a měli jsme proměnit alespoň jednu ze tří šancí. Nestalo se, a tak byl o půlce stav nerozhodný 0:0. Druhý poločas byl pod nadvládou rozhodčích. Pan hlavní rozhodčí Adam Trejbal, který fotbal nikdy nehrál a rozhodovat nikdy neuměl, neumí a nikdy umět nebude místo penalty na Lukáše Bašeho mu necitlivě udělil druhou žlutou kartu a poslal ho do sprch. Od této chvíle šel fotbal stranou. Druhou červenou kartu dostal Čiháček, když si po vystřídání povzdechl nad výkonem rozhodčích na což hlavního rozhodčího upozornil jeho první asistent. V neděli jsme ve vesnici pořádali tradiční jarní sběr železa. Výdělek z něj ale bohužel budeme místo do dětí investovat do cestovních náhrad a do pokut, které dostaneme díky honění ega třech rozhodčích od Trutnova. Někteří rozhodčí by si měli konečně uvědomit, že na zápase jsou přítomni kvůli nám a ne my kvůli nim. Blahopřejeme Dobrušce k zaslouženým třem bodům.