52. Vácha Jakub
9. Vích Jakub
89. Odvárko Tomáš

Petr Průcha, trenér (domácí):
Zajímavé utkání, 57 minut jsme přesně plnili pokyny, vedli 2:0 a vypadalo to na pohodové utkání. Avšak Jičín se nevzdal, pro nás dosti nečekaně snížil a problém byl na světě. Začali jsme panikařit a vyrovnání bylo celkem logické. Z krize jsme se vzpamatovali až kolem 75. minuty. Se štěstím a silou vůle jsme nakonec utkání v poslední minutě zvládli, ale opět jsme se pořádně nadřeli!

JENÍK MIROSLAV, trenér (hosté):
1.pol.jsme sehráli slabě,nešlo nám nic I začátek 2.pol. měl podobný průběh,oba góly byly laciné. Brankou na 2:1 jsme se vrátili do zápasu a pak už můžu tým pochválit,vyrovnali jsme a hráli dle představ.Oba týmy chtěli vyhrát.Bohužel v 90.vzal osud utkání do rukou HR.Podle mě po rohu jasný faul na brankáře,rozhodující gól. O to víc jsme naštvaní a zklamáni,bylo mi líto našich hráčů, protože takový závěr si nezasloužili! Ptám se proč,7.kolo o nic ještě nejde! Zbytečná ostudná kaňka na zápasu!