FC Spartak Rychnov
MFK Nové Město n. M.
3:1
( 2 : 1 )
11'+18+50'p.k. Vojka Daniel 38' Cohorna Matěj

Syrový Matouš, Fujdiak Lukáš, Forejtek Tomáš K, Drašnar Pavel S, Vojka Daniel, Netolický Patrik, Trejtnar Dominik, Šmída Michal, Řehák Tomáš, Müller Petr, Jedlinský Jakub, Málek Tomáš S, Hanyk David, Škoda - Darebník,. Hlávko, Zákravský, Šanovec, Hanzl, Lelek, Klikar, Králíček, Cohorna, Hánl (70. Pokorný)

2 0
0 0

Komentář (domácí):
První poločas předváděli domácí poměrně pěkný fotbal, vypracovali si dvoubrankový náskok, který pak zbytek zápasu s vypětím všech sil (a těch moc nebylo) bránili.

Komentář (hosté):
V tomto utkání převládala bojovnost nad kvalitní hrou. Prvních 15 minut jsme měli víc ze hry, ale potom přišly dva dlouhé míče za obranu a bylo to 2:0. Do konce poločasu jsme snížili Cohornou. Po menší bouřce v kabině jsme měli více ze hry, ale brankář domácích nás parkrát vychytal a potom přišla penalta a bylo po zápase. Za druhý poločas je možné kluky pochválit, jenom škoda, že si Cohorna asi obnovil zranění achilovky po špatném došlápnutí. Pavel Zelený – trenér MFK