30., 54.,a 77. Veselý, 75., 79. a 90. Čapek, 15. Cuberka, 49. Bureš M. Klikar

Hopko - Husak (68. Karabinoš), Čapek, Cuberka, Mareš, Světlík, Zeman, Tomeš (65. Svoboda), Veselý, Junek (59. Lekeš), Bureš Škoda - Darebník, Zákravský, Junek, Králíček - Borůvky, Lelek, Lukášek, Klikar (65. Hanzl) - Hánl (25. Šanovec), Hlávko

45. Lelek

trenér (domácí):
Až na vstupy do obou poločasů jsme měli utkání pod kontrolou. naše vítězství mohlo být vyšší, ale spustu šancí jsme lehkovážně zahodili.

Komentář (hosté):
První poločas jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Možná měli víc šancí, ale až na vyjímky jsem byl spokojený. Druhý poločas jsme hráli do 65. minuty, kdy musel pro zranění střídat Klikar. Po chybě na půlící čáře jsme však dostali na 3:1, ztratili jsme střed hřiště a góly v naší síti přibývaly. Domácí využili většinu šancí, my jsme je taky měli. Hlávko mohl dát 3 góly a výsledek mohl být přijatelnější. Pavel Zelený –trenér MFK