FC Spartak Rychnov
Nové Město/Č. Skalice
8:1
( 2 : 1 )
Výsledek zápasu 8 : 1 poločas 2 : 1 18'+34'+66'+68' Jedlinský Jakub, 50'+58'+64' Vojka Daniel, 52' Kočnar Aleš 40' p.k. Borůvka Daniel

Syrový Matouš, Vojka Daniel, Marek Tomáš, Rydlo Matěj, Müller Petr, Kočnar Aleš, Sedláček Patrik, Ullrich Petr, Jedlinský Jakub, Hillebrand Jakub, Mondík David, Hovorka Jakub, Málek Tomáš, Švarc Jaroslav, Čižinský Luděk Holčík Lukáš, Junek david, Škoda Martin, Pokorný Marek, Hable Ondřej, Lukášek Marek, Cohorna Matěj, Bogusz Dominik, Mádr Ondřej, Borůvka Daniel, Mašek Filip, Tulej Tomáš, Tulej Lukáš, Tuček Radek

0 0
0 0

Komentář (domácí):
Do 40 minuty se hrál vyrovnaný fotbal. Ve 40 minutě šel útočník hostů Tulek Lukáš (60kg) do souboje s domácí brankářem Matoušek Syrovým (100kg). Hráče hostí z hřiště museli odnést a hosté kopali pokutový kop. Hosté snížili na 2:1 a přestali hrát. Od této chvíle bylo na hřišti už jen jedno mužstvo.