Chlumec/Lovčice
10:2
( 7 : 2 )
Etflaiš 3x, Pelikán 2x, Macoun 2x, Šmied, Šrámek, Bitnar Dašek, Hodr

Hošek - Kvíz, Kratochvíl, Staněk, Prokop, Macoun, Kunc, Etflaiš, Pelikán, Šmied, Cílek, Demchyk, Bitnar, Šrámek, Neugebauer, Kollátor Němec - Jadrný, Blumenthal, Černý, Dašek, Malý, Hubený, Staněk, Šusta, Hospodka, Hodr, Vidner, Šafránek

Komentář (domácí):
Jak o tom svědčí i výsledek celý zápas se odehrával v režii domácích borců.

Komentář (hosté):
Naši mladší dorostenci nastoupili proti třetímu celku tabulky z Třebše. Někteří naši dorostenci měli v nohách již čtvrtré utkání (Staněk), někteří předchozí utkání SŽ (Hubený, Šafránek a Vidner) a některým chyběla chuť porvat se výsledek. Domácí od začátku ukazovali svou fotbalovou vyspělost a nikoho nenechali na pochybách jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Domácí se po výborných kombinačních akcích a krásných střelách se dostávají postupně do vedení 4:0. Výborný bojovník Matěj Dašek po příhrávce Pavla Malého snižuje na 4:1 a opět Matěj Dašek nahrává na gól Martinu Hodrovi a snižujeme na 4:2. Domácí ale rychle odpovídají a ještě do poločasu navyšují na 6:2. I do druhého poločasu domácí nastupují s kombinačními schopnostmi a výbornou střelbou. Výborně chytá Ondra Němec, ale přesto domácí navyšují až na 10:2. Vítězství domácích je naprosto zasloužené. Z našich hráčů proti výbornéhu soupeři dařilo některým více, některým méně, a absolutorium zaslouží určitě Ondra Němec.