Beránek - Pára, Schejbal, Svatoň, Javůrek, Tichý L, Ziegler, Denk, Vaněk (46.Mašek 64. Šubrt), Tichý M. (84. Šimek), Tuček (75. Němec) Přibyl - Zeman, Kubíček, Bryscejn, Krykorka - Linek /67" Javůrek/, Kirschner, Meszáros, Hošek - Pluhař, Ondráček /67"Pánek/. Připraven: Čeřovský

22.Svatoň 88.Mezsáros
0 0

Beránek - sekretář (domácí):
V kombinované sestavě je pro nás zisk 3 bodů cenný. V 1.poločase byl k vidění dobrý fotbal, ve 2.poločase nás soupeř zatlačil, ale výhru jsme uhájili.

L. Klička- trenér (hosté):
V silně omlazené sestavě jsme odehráli smolné utkání. Soupeř, kromě brankové situace, za celý zápas 2x vystřelil na branku-obě střely zlikvidoval náš brankář. Ve 20. minutě neproměňuje Meszáros slibnou šanci a poté nás soupeř za pomoci rozhodčích k ničemu nepustil. Ve 31. minutě inkasujeme po centru od brankové čáry na 1 : 0. Od této chvíle jsme soupeře zatlačili, ale bez gólového efektu. Druhý poločas byl v naší režii, ovšem rozhodčí vymyslel v 61.minutě penaltu, kterou ale domácí neproměnili /přestřelili/. Můžeme konstatovat, že jsme zbytečně odjeli bez bodů, ale bez šancí se góly nedávají.