42. z p.k. Kořínek 20. Dítě

Klofanda - Hrobský, Holub-C, Emlar, Rosushchan - Čenovský, Böhm (46. Ulrych) - Exnar (67. Ruprich), Diviš, Škoda (86. Škoda) - Kořínek Špičák - Vincour, Matějka, Přikryl, Zich - Dítě (62. Janouch), Tomeš-C, Mokošín (82. Obermajer), Vaníček Pospíšil (46. Sekera) - Semerák

64. Exnar, 69. Emlar 42. Přikryl, 85. Zich

Miloš Exnar - trenér (domácí):
Zápas se nám herně vůbec nevydařil. Spíše než se soupeřem jsme bojovali sami se sebou. Naši hru provázela spousta nepřesností, uchylovali jsme se pouze k nakopávaným míčům, což střední obránci soupeře spolehlivě odvraceli. Musíme se vrátit k poctivému tréninku. To je jediná cesta zpět k herní pohodě.

Mgr. Michal Stříž - trenér (hosté):
Jsme rádi za bod, průběh zápasu tomu odpovídal. V 1. poločase to bylo na gólové šance 4:4. Přestože jsme měli ve 2. poločase více ze hry než domácí, nikdo si žádnou vyloženou šanci nevypracoval. Remíza je spravedlivá.