Vavřinec Svatoš , Klapal, Scholze, Langr - Cvejn, Řehák,Bendig,Šrámek L. - Bolehovský, Švandrlík Stř. 46 min. za Svatoše ...Šrámek J, 46 min. za Švandrlíka Korecký , 75 min. za Langra Vilímek Vítek- Šolc,Hrabík,Rohlíček,Žahounek- Šulc,Hůlka Laštovička,Polyakov- Bína,Brzek Stř, 72 min za Bínu ..Pechar

ŽK Scholze Řehák , Bendig Šrámek J Šolc,Rohlíček,Brzek Bína
po druhé ŽK Řehák

Komentář (domácí):
První poločas s naší strany byl velmi nepovedený soupeř byl lepší , lépe se pohyboval a dobře napadal a zaslouženě vyhrál poločas 2:1. Ve druhém poločasu se domácím trenérům podařilo dobře vystřídat a v 59 minutě srovnal po nejhezčí akci zápasu Bolehovský. V závěru po vyloučení Řeháka měli hosté dvě tutovky , které nedali a domácí trestali v 90 minutě a Řekl bych štastně vyhráli.

Z.Šulc- vedoucí mužstva (hosté):
Opět jsme doplatili na neproměnování šancí/za stavu 2:2 nedáme tři loženky/,a třetí branku darujeme domácím v 90min.po hrubé chybě jsme opět bez bodu.