Vítek-Hrabík, Pechar, Žahourek-Brzek /82.Hrubý/, Rohlíček, Hůlka, Šulc-Bína /46.Laštovička/, Doležal /88.Charvát/, Ševčík Menšl - Camacho Del Pino (73. Steklý), Šulc, Jelínek, Kafka - Podlipný, Haken, Samek (78. Gregora F.), Kulhánek P. (69. Vicany) - Hejzlar, Starý (61. Píša J.)

2 Camacho Del Pino, Podlipný, Hejzlar
O 41. Kafka

Z.Šulc ,vedoucí mužstva (domácí):
Konečně jsme se gólově probudili a po čtyřzápasovém půstu získali tři body.Vysoká u nás předvedla kvalitní výkon,ale v početním oslabení to na nás tentokrát nestačilo.

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (hosté):
Celý týden jsme věděli, že Kunčice nemohou prohrát pátý zápas v řadě a že pro to udělají naprosté maximum. Ve 20. minutě jsme prohrávali 2:0 a do poločasu přišli i o vyloučeného Kafku. Poločasový výsledek vypadal sympaticky, ale ve druhém poločase bylo jen otázkou času, kdy nás domácí dorazí. Nakonec jsme odjeli s potupným bůrem.