62.,86. Odvárko 7., 24., 38., Klouda, 5.Friedl, 8.Jiřík

Gall - Šrám, Velich, Kazda, Wagenknecht - Berger (46.Blažek), Michálek L. (46.Rychecký), Lánský, Vích (43.Hrnčíř) - Odvárko, Jezbera L. Tošovský - Kocián, Černý, Homoláč, Haupt (58.Novotný) - Klouda, Libřický (60.Řehounek), Jiřík, Friedl - Jedlička, Holec

4.Velich, 21.Berger, 57.Odvárko, 76.Jezbera L., 90.Lánský 52.Haupt, 90.Friedl

Lukáš Čížek-trenér (domácí):
Dnes není moc co hodnotit.Mezi 5.až 8.minutou inkasujeme tři branky a je po utkání.Z tohotu šoku jsme se do poločasu nevzpamatovali a soupeř nás potrestal ještě dvěma góly.To co jsme předváděli v obranné fázi bylo doslova šílenství a soupeř všechny naše chyby bez milosti trestal.Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší,střelili jsme dvě branky a při lepší koncovce jsme mohli utkání ještě více zdramatizovat.Na druhou stranu musím říci,že hosté hráli pod dojmem vysokého vítězství volněji a v klidu si ho hlídali.Na toto utkání zapomenout a již nikdy neopakovat to,co se stalo na začátku

Miloš Koblížek,trenér (hosté):
Zabezpečená obrana a rychlé protiútoky, to bylo našim přáním pro úvod zápasu. Za devět minut bylo skóre 3:0 pro nás, to se pak hraje úplně jinak. Dobrý přechod do finální fáze byl korunován dalšími dvěma brankami a poločas skončil pět nula v neprospěch domácích. Druhou půli jsme chtěli kontrolovat, ale úplně se nám to nezdařílo, hlavně díky ztrátě koncentrace na hru. Domácí bojovali, ale dnes nezvládli úvod střetnutí, a to je stálo body.