62. Dostál, 66. Semelka 40. Haken, 42. Voldán, 78. Gaubman

Vaníček – Král, Sůra, Lesák, Bořke – Štěpánek (46. Tomášek), Franc, Dostál, Jilemnický – Semelka, Fidra Puš – Drusan, Ulvr, Řeháček, Kubíček – Kocourek, Gaubman, Haken, Miler (72. Bucek)– Voldán (89. Kořínek), Kraus (76. Vacek)

81. Semelka, 87. Bořke 19. Kubíček, 62. Ulvr, 81. Vacek

Karel Vítek, trenér (domácí):
Nestává se často, aby naši diváci a trenéři byli spokojeni s výkonem i přes porážku, ale v tomto utkání to platilo. Byli jsme herně lepší celých 90 minut a přestože první stoprocentní příležitost jsme měli my, soupeř nás potrestal náhodnou střelou z dálky. Za další 2 minuty přidal Jičín druhou branku a pro nás to bylo k.o.. Druhou půli jsme odehráli výborně, změnili jsme rozestavění a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Soupeře jsme přehrávali, zaslouženě vyrovnali a vypadalo to, že hosty dorazíme třetí brankou. Bohužel se nám to nepodařilo a sami jsme naopak z rohu inkasovali. I tak jsme měli ještě několik příležitostí na vyrovnání, avšak nebylo nám souzeno. Vyhrál šťastnější a nikoliv lepší tým. Stačilo proměnit polovinu šancí a z vítězství bychom se radovali my.

Mikolášek Roman, trenér (hosté):
Dnes jsme získali důležité 3 body s velice kvalitním soupeřem, který nás celý zápas přehrával. My jsme velice dobře rozehráli utkání a po poločase vedli 2:0. Bohužel místo toho, abychom přidali další gól, jsme inkasovali a utkání se proměnilo v drama. Jsem rád, že ze standartní situace se nám podařilo vstřelit vítězný gól a odvézt si plný bodový zisk.