Ondráček – Hrobský-K, Holub, Svoboda, Čenovský (78. Seifert) - Böhm (46. Emlar), Michálek - Škoda, Horák A., Exnar - Kořínek Rolejček - Tomášek, Odehnal, Voženílek, Michal (12. Lemfeld) - Stejskal, Plašil-K, Slezák, Vydarený - Merganc (88. Doleček), Winkler (83. Novák)

55. Svoboda, 87. Hrobský 49. Plašil, 71. Tomášek
ČK: 76. Odehnal

Miloš Exnar, trenér: (domácí):
Soupeř zvládl výrazně lépe první půli než my a to rozhodlo o konečném výsledku. Přesuny v naší sestavě nám pomohly a druhých pětačtyřicet minut již bylo o něčem jiném. Naše přesilovka v gól nevyústila, štěstí tentokrát stálo při soupeři.

Vladimír Pacholík, asistent trenéra Týniště: (hosté):
V týdnu jsme se na Jaroměř připravili velice dobře. V prvním poločase jsme je nepustili k jejich hře a zaslouženě jsme vedli. Ve druhé půli po třetím gólu jsme si situaci zkomplikovali, kdy jsme si z rozehrávky nechali snížit na 3:1, a poté jsme ještě obdrželi červenou kartu. Takže jsme rádi, že jsme vítězství uhájili.