Menšl - Camacho Del Pino (73. Píša M.), Šulc, Jelínek, Píša J. (73. Vicany) - Starý (65. Jarkovský), Haken, Kalaš, Kafka - Bělka, Hejzlar (70. Samek) Heřman - Bielčik, Obst, Vašátko, Zbořil - Heglas, Sochor, Vlkanova, Farkaš - Štajer, Majer

48. Haken, 63. Hejzlar, 90. Šulc 89. Vlkanova, 89. Kordač
29. Farkaš

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (domácí):
Byl to den velkých kolapsů. Nejprve s námi nekomunikovala technika, poté zkolabovala Třebeš, jak herně, tak i psychicky. Běhat rychle, nahoru, dolů, doprava, doleva, to všechno hráči Třebše zvládali, jenže hráli naprosto bez taktiky a myšlenky. Za to naše mužstvo pod taktovkou trenéra Samka excelovalo a kdyby si nakonec hosté odvezli branek deset, nikdo by se nemohl divit. Mělo by se ale umět prohrávat a to bohužel hosté nezvládli. Není možné, aby v 90. minutě za stavu 7:0 docházelo k likvidačním zákrokům. Při nejhorších prognózách možná ukončili Adamu Kalašovi kariéru.