( 2 : 1 )
L. Tulej 2, M. Příkopa, Zd. Štěpán R. Hospodka, D. Bohatý

Hanzl – L. Tulej, Zd. Štěpán, O. Hable, M. Cohorna – Valášek, Mádr, Vik, T. Tulej – Práza, Chvojka Střídali: Příkopa, Tuček, Holčík Němec – P. Bohatý, Blumenthal, Švarc, Dašek, Šafránek, Staněk, Hubený, Hanuš, D. Bohatý, Motyčka Střídali: Houdek, Strnad, Malý, Maňák, Hospodka

Komentář (domácí):
Po solidním úvodu a dvoubrankovém vedení se hostům podařilo do poločasu snížit stav utkání na 2:1. Od začátku druhého poločasu jsme se zlepšili v kombinaci, začali hrát více aktivně a měli více ze hry. Vyústěním byla po rychlé křídelní akci třetí branka. Vzápětí jsme vinou polevení v koncentraci dovolili soupeři lacinou brankou snížení. Pár minut před koncem jsme povedenou individuální akcí pečetili výsledek utkání zásluhou Štěpána. V dnešním utkání, ve kterém měl soupeř více ze hry se nám podařilo získat všechny body a podařilo se nám dotáhnout na druhé místo v tabulce. Dominik Maur

Josef Stnad - vedoucí mužstva (hosté):
Naši mladší dorostenci nastoupili proti třetímu týmu tabulky a po minulém zápase měli co napravovat. Změny v sestavě měli být ku prospěchu. Bohužel nebyly a hned prakticky z prvního útoku domácích inkasujeme. Šikovný pravý domácí útočník se protahuje přes našeho obrance, centruje prakticky z bankové čáry, druhý náš obránce míjí míč, a když nemá střelu prakticky z brankové čáry ani náš brankář, je tu vedení 1:0 pro domácí. Naši borci se tlačí dopředu a domácí kombinačně přehrávají, ale protiútoky domácích jsou nebezpečnější. Po jednom z nich nastřelují domácí tyčku a náš brankář si míč nešťastně sráží do branky 2:0. Následuje ještě další vyložená šance domácích, která končí naštěstí vedle pravé tyče naší branky. Oživení přichází až s Ríšou Hospodkou a je to právě on který krásnou střelou do šibenice v poslení minutě prvního poločasu snižuje na 2:1. Do druhého poločasu vstupujeme se snahou o vyrovnání. Bohužel hlavně nepřesnosti v rozehrávce nás hodně brzdí. Za platonický tlak s minimem šancí z naší strany přichází trest. Po nedůsledné hře naší obrany připravuje opět šikovný pravý útočník domácích šanci svému spoluhráčí a domácí jdou do vedení 3:1. Znovu se snažíme, ale výsledkem je další gól domácích v naší sítí 4:1 po individuálním průniku domácího hráče. Patrik Bohatý ještě snižuje po hrubce domácího brankaře na 4:2, opět střelou z dálky. To je už do konce zápasu z naší strany vše.