18. a 63.min Havránek 34., 88. Vacek, 40., 42. Horáček

Rodr-Parasič(75.Čáp),Václavík(21. Pecold),Štemberka,Beláň-Hloušek,Víšek,Sucháň(88.Putrovec)-Havránek,Privara Čeřovský - Pánek, Zeman, Veg.T., Mészáros J. - Javůrek , Mészáros M., Hejtmánek, Horáček - Vacek, Kořínek

43. Pánek

Komentář (domácí):
Podle předpokladů to měla být jasná záležitost. Hosté přijeli jen s jedenácti hráči, ale to nesnižuje jejich kvalitu. Naši hráči bojovali, snažili se ale, když neproměníme ani ty nejvyloženější šance tak nemůžeme vyhrát. Od 18. minuty jsme vedli brankou Havránka, ale hosté 34. minutě vyrovnali a z rychlých protiútoků ve 40a 42. minutě šli do vedení. Po přestávce jsme soupeře zatlačili, ale nemohli jsme dát góly ani z bezprostřední blízkosti. V 63. minutě Havránek svou druhu brankou vykřesal naději. Hráli jsme na riziko s pokusem alespoň vyrovnat. Hosté toho využili a přidali pojistku v 88. minutě.

J. Klaban - vedoucí týmu: (hosté):
K utkání jsme přijeli pouze s 11-ti hráči. Přesto, že jsme prohrávali 1 : 0, utkání jsme na konci poločasu otočili v náš prospěch. Ve druhém poločase domácí otevřeli hru s cílem otočit výsledek. Útoky se střídaly na obou stranách, nám se výsledek podařilo udržet a 2 minuty před koncem pojistit 4. brankou. Divákům se utkání muselo líbit, mi jsme opět dokázali, že mužstvo jičínských mladíku umí překvapit hlavně venku a nejsme prorokovaným otloukánkem skupiny !!