36. Hampl, 40. Jar.Jiřička, 45. Jar. Jiřička (pen.), 86. Tauchman st. 4. vlastní, 12. Haider, 26. Dvořák, 49. Dvořák, 58. Haider, 74. Machalík

Junek-Vl.Bartoš, Tauchman st., Smetana(46.Tauchman ml.), Navrátil ml.-Jar.Jiřička(77.V.Kodytek), Jan Jiřička(80.D.Ježek), Najman, Hampl-T.Jiřička, M.Bartoš((85.Dědek) Koščál-Kvíčala, Brhel, Doležal, Hrubeš-Haider, Vávra, Machalík, Špička-Štěpánek, Dvořák(82. Kaňka)

52. Navrátil ml., 60. Tauchman ml. 11. Machalík, 43. Hrubeš, 50. Špička, 70. Kočšál

Tomáš Navrátil (domácí):
Utkání, ve kterém šlo o hodně, se nám hrubě nepovedlo. V prvních pětatřiceti minutách hosté zcela jasně dominovali a když se jim povedli vstřelit tři branky, zdálo se být rozhodnuto. Ale dokonale jsme zvládli závěr poločasu, vyrovnali a do sedadel znovu vrátili již odchozí naštvané diváky. To byla pozvánka na druhý poločas jako hrom. Ale kdeže, opět dvě laciné branky a soupeř si své vítězství hravě pohlídal a zaslouženě zvítězil. Naše závěrečná branka již byla jen na zmírnění žalu. Situace je nyní velmi špatná, ale stále hratelná, ale hráči si musí uvědomit, že je to jen na nich, podmínky, servis, diváckou podporu, vše mají v zádech. Já věřím a jsem přesvědčen, že i fotbalovou kvalitu, ale tu je potřeba propojit se srdíčkem, lidskou pokorou a jezdit po zadku. A zachráníme se !

Povel Hrubeš,sekretář (hosté):
Zasloužené vítězství týmu Mladých Buků, které jsme si zkomplikovali sami desetiminutovkou v závěru prvního poločasu kdy za stavu 0:3 jsme si nechali vyrovnat na 3:3.Druhý poločas jsme začali opět skvěle, dali rychlý gol pak další dva a zapas jsme měli plně pod svou kontrolou. I ve slepené sestavě jsme dokázali vyhrát na horké půdě v Dolní Kalné.