64.Stránský (pen) 5.vlastní, 8.Tauchman st., 21.Dědek, 33.J.Jiřička , 74. D.Ježek, 87. Hampl

Dvořák J., Sameš,Kos(45 Bažant),Mihalík, Dvořák M.st., Demuth , Brát( 54 Dolejška)Koblížek (45 Stránský),Hradecký, Doležal, Štelzer( 80 Vaněk) Porkert (69 Navrátil st.), Bartoš Vl., Tauchman st., Smetana, Najman, Hampl, Ježek (83 Navrátil J.)Dědek , Jiřička T. (8. Ježek M.) ,Jiřička J., Bartoš M.

83.Demuth

Jaroslav Havlina - předseda oddílu (domácí):
Domácí po zlepšených výkonech z posledních kol chtěli navázat doma. Ovšem v 5. minutě zahájili utkání vlastním gólem, fotbalovější a rychlejší hosté se ujali iniciativy a poločasové skóre 0:4 odpovídalo průběhu hry. Domácí měli v prvím poločase jednu šanci. Hostům se již v 8. minutě zranil Jiřička. Do druhého poločasu nastoupili domácí již bez Kose a Koblížka (nevolnost, zranění) a na hřiště přišli Stránský a Bažant, řady se přeskupily a domácí měli v druhém poločase více ze hry, hosté po čtyřgólovém náskoku mírně polevili. V 64. min. kopali domácí penaltu po střetu Hradeckého s Porkertem. Stránský proměnil.Hostující brankář byl v 69.min pro zranění střídán T. Navrátilem - trenérem hostí, ve snaze korigovat skóre hráli domácí na riziko a po nepřesnostech je hosté nemilosrdně trestali z rychlých brejků, nejprve v 80. min Ježek a v 89. Hampl, mezitím dostal po "hašení" jednoho z brejků ČK domácí stoper Demuth. Hosté zaslouženě vyhráli, byli rychlejší a fotbalovější, domácí se pokoušeli o korekci skóre do poslední minuty, když některé dobré příležitosti skončily vedle hostující branky.Vcelku slušně hrané utkání před dobrou diváckou kulisou dobře odřídila trojice rozhodčích.

Tomáš Navrátil (hosté):
Po dvou vysokých domácích vítězstvích jsme si věřili i v Janských Lázních, byli jsme však oslabeni o tři hráče základního kádru, takže na místě byla určitá pokora. A to se nám ještě již v osmé minutě zranil náš klíčový útočník Tomáš Jiřička a musel odstoupit. Vyšel nám úvod zápasu, dva kvalitní centry Jardy Jiřičky do vápna a v osmé minutě jsme vedli 2:0. Celý první poločas jsme hráli velmi dobře a přidali další dvě branky, takže již v poločase bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Druhý poločas již z naší strany tak kvalitní nebyl, měli jsme tam dvacetiminutovku, kdy to byla doslova holomajzna, domácí hru vyrovnali a z přísně nařízené penalty snížili. Závěrečných patnáct minut bylo opět zcela v naší režii, přidali jsme po perfektních kolmých přihrávkách za obranu další dvě branky a výsledek ještě vylepšili. Další tutovky již jsme bohužel neproměnili. Hrálo se sice na těžkém, podmáčeném terénu, ale před skvělou kulisou, kterou nám vytvořilo 53 (!!) našich příznivců. Všem moc děkujeme a jejich podpory si nesmírně vážíme. Trochu jsme si ale na sebe ušili bič, vyhrajeme venku 1:6 a některým se to zdá málo, když na šance to bylo 1:12 .... Chtěl bych všem hráčům za předvedený výkon poděkovat.