17.Klouda, 84.Friedl 23.Veg, 32,67.Vacek

Tošovský-Homoláč,,Friedl, Sýkora, Kučera, Černý, Jelínek(74.Řehounek) Jedlička, Libřický, Klouda, Jiřík Puš- Zlámal, Ulvr, Drusan, Mikolášek, Gaubman, Vavrinec, Veg(80.Javůrek) Vacek(89.Kořínek) Voldán(62.Haken) Havlík

26.Černý, 52.jiřík, 75.Homoláč 30.Voldán, 70.Veg, 74.Ulvr, 86.Vacek, 90.Puš

Zdeněk Káranský -Trenér (domácí):
Škoda nevyužitých šancí v prvním poločase,kdy jsme mohli vést3:0,soupeř dal na 1:1 tím se do mužstva dostala nervozita.Po šťastném gólu se soupeř dostal na koně.Začátek druhého poločasu jsme měli více ze hry a z brejkové situace dal soupeř branku z ofsajdu na 1:3.Po té jsme vyvinuli tlak a opět nevyužili šance.V závěrečném tlaku jsme zkorigovali na 2:3 což k vítězství nestačilo.Mužstvu bych chtěl poděkovat za předvedenou hru ale musíme zapracovat na proměňování šancí.

Kubíček Viktor-trenér (hosté):
Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání. Soupeř nás zpočátku přehrával nasazením, kombinací a nakopávanými míči za naší obranu. Z toho jsme obdrželi vedoucí branku domácích. Poté se naše hra zlepšila a z brejků jsme se dostali do poločasového vedení 1 : 2. V úvodu druhého poločasu jsme opět po brejku zvýšili na 1 : 3. Poté nás domácí zatlačili a snažili se vývoj utkání otočit. V dramatickém závěru jsme sice v 83. obdrželi branku na 2 : 3., ale v závěru utkání nás několika skvělými zákroky podržel brankář Puš a i díky jemu si odvážíme z Libčan cenné vítězství. Hráčům děkuji za bojovný výkon.