Tošovský-Homoláč, Sýkora, Kučera, Friedl, Jedlička, Řehounek, Jelínek, Mádlo(90.Adlaf) Jiřík, Klouda Vrána- Lochman, Kubec, Brandejs, Pohl, Nosek(82.Mu"ller)Valášek(71.Trejnar) Bárnet(46.Volný) Semerád, Stiber(46.Počtýnský) Zajíček

44.Sýkora, 73.Kučera 81.Brandejs, 86.Kubec
81.Jedlička

Zdeněk Káranský -Trenér (domácí):
V prvním poločase byl aktivnější soupeř postupně jsme přebírali aktivitu která vyvrcholila šancí Kloudy a krátce na to jsme dali Jiříkem vedoucí gól.S nástupem do druhého poločasu nás soupeř zatlačil což,znamenalo srovnávací gól na 1:1.Poté jsme se dostali do našeho hráčského tempa které přineslo vedoucí gól po křídelní akci a zakončení Kučery.Po obdrženém gólu nás soupeř zatlačil ale bez výsledně.Po našem výborně rozehraném rohovém kopu jsme dali pojistku na 3:1.Jediná kaňka na tomto zápase je ČK Jedličky který bude chybět v důležitých zápasech.

Martin Kameník, trenér (hosté):
Domácí vyhráli zaslouženě, vstřelili totiž ze 4 šancí 3 branky. Naše šance kterých jsme měli dostatek i na výhru, bohužel skončili mimo, nebo v náručí domácího golmana, nebo když jsme trefili zařízení tak nám je rozhodčí neuznal!