55. Jošt

Syrový - Pups, Kubec, Lochman, Brandejs(81. Trejtnar) - Nosek(81. Müller), Pohl, Bárnet, Stieber(57. Semerád) - Volný(69. Počtýnský), Valášek Vaníček - Štěpánek, Franc, Král, Dušek - Hantsch, Jilemnický, Dostál, Fidra - Hamák, Jošt (76. Nun)

23. Pups, 77. Kubec 26. Jošt, 68. Jilemnický, 89. Hantsch, 91. Vaníček

Martin Kameník, trenér (domácí):
Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli, nám zbývá jen "kdyby "!je to realita bez trénování se hrát KP nedá!

Václav Pišta, trenér (hosté):
Úvod utkání byl z obou stran opatrný. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat zbytečnou chybu a pustit soupeře do vedení. Po 15ti minutách si domácí vypracovali první vážnější šanci, kterou zneškodnil Vaníček. Poté jsme si i my vypracovali gólovou šanci, ale bohužel jsme příliš váhali se zakončením a domácí nebezpečí odvrátili. Po půl hodině hry se domácí dostali do druhé vyložené šance, ale i tu vychytal brankář Vaníček. My jsme ještě do konce poločasu měli několik slibně rozjetých akcí, ale ve finální fázi našich útoků nám chyběla přesnost. Herně byl první poločas vyrovnaný, ale domácí byli přeci jen o něco nebezpečnější. Druhý poločas začal naší obrovskou šancí, ale Hamák nedokázal prostřelit domácího brankáře. V 55.minutě jsme se dostali do vedení, když míč do sítě na dvakrát doklepl Jošt - 0:1. Domácí se ve zbytku utkání snažili nakopávat dlouhé míče do našeho vápna, ale naše obrana byla velmi pozorná a všechny nákopy a osobní souboje zvládla. Čtvrt hodiny před koncem mohl přidat pojistku v podobě druhého gólu Hantsch, ale v jasné pozici mířil vedle. Závěr zápasu jsme zvládli takticky na výbornou a připsali jsme si nesmírně cenné tři body, které jsme si za druhý poločas zasloužili. Celý tým chválím za poctivý přístup a disciplinovaný výkon.