56. Pohl 3. Vít O., 20. Hlava D., 88. Vlček

Bohuška - Gago, Růžička, Beran, Semerák - Wilke, Štejnar, Michálek (Hanzlík), Pohl - Schubert, Soumar (62. Zinke) Švejdar - Bárta, Havlíček, Kováčik (78. Fireš), Hlava D. - Petrů, Hlava L. (43. Hála), Vít O., Barták (86. Feygl)- Martínek T. (65. Hundák), Vlček

77. Hlava D.

Vítek Milan, trenér (domácí):
Po dlouhé době jsme zaspali začátek utkání, kdy jsme z prvního útoku hostí inkasovali branku. Ve 20. min. se soupeř dostal do dvoubrankového vedení. Postupně se hra vyrovnávala. Dá se říci, že od 35. min. kdy jsme ořidali na agresivitě a pohybu jsme začali míti mírně navrh. Ve druhém poločase si troufám tvrdit, jsme byli lepším mužstvem. Avšak stále se potýkáme s koncovkou. Proč tomu tak je víme, ale je to interní věc kabiny. Tréninková cvičení nejsou brána zcela vážně. Soupeři gratuluji k vítězství.

Hanuš Robert, trenér (hosté):
Opět vynikající vstup do utkání, kdy bráchu Martina zastoupil Ondra Vít a vedeme 1:0. Ve 20. min. nás posílá D. Hlava do dvoubrankového vedení a do konce poločasu se dohrávalo bez branek. Ve druhém poločase domácí snižují na rozdíl jednoho gólu, ale poslední slovo měl kapitán Vlček, který tím korunoval svůj výborný výkon. Po špatném začátku soutěže a třetí výhře v řadě musíme s pokorou pokračovat dále. Vítězství je zcela zasloužené.