35.Michálek L. 8.Ulvr

Gall - Šrám, Šoufek, Wagenknecht - Berger (79.Michálek D.), Loner J., Lánský, Hrnčíř - Rychecký, Kazda, Michálek L. (78.Odvárko) Puš - Bucek, Gaubman, Ulvr, Drusan - Miler, Voldán, Vacek (84.Havlík), Veg - Horáček, Hejtmánek

68.Rychecký, 73.Lánský, 90+2.Kazda 63.Ulvr, 36.Drusan, 75.Bucek

Lukáš Čížek-trenér (domácí):
V 8.minutě jsme nezvládli standartní situaci hostů a od té doby se hrál prakticky zápas na jednu branku.Vázla nám finální fáze,takže jsme se těžko dostávali do zakončení a když už jsme se dostali do šancí,pochytal to brankář hostí.Penalty jsme stejně jako v poháru se stejným soupeřem nezvládli a získali pouze jeden bod,což vzhledem k dění na hřiští je málo a mrzí

Kubíček Viktor-trenér (hosté):
Vstup do okresního derby se nám vydařil, vstřelili jsme rychlou branku. Spoléhali jsme na rychlé brejky, ale chyběla přesnější finální přihrávka. Po závaru před naší brankou domácí srovnali na poločasových 1:1. V druhém poločase se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale mi jsme utkání i díky skvělým zákrokům brankáře Puše dovedli do penaltového rozstřelu,který jsme díky jedné chycené penaltě brankářem Pušem dovedli do vítězného konce a vezeme domů dva cenné body!!