3:0
( 1 : 0 )
Hejzlar 9´, Bělka 68´a 76´ 0

Menšl - Duben, Ptáček, Prorok, Píša J. - Podlipný (85´Kalaš), Camacho Del Pino, Sůra, Haken - Hejzlar (81´Kulhánek), Bělka (76´ Dvořák) Tošovský - Adlaf, Friedl, Černý, Mádlo - Schejbal D. (76´Jedlička P.), Jelínek, Jedlička L.,Zahradník (46´Pavelka), Jiřík - Klouda (81´Pavlíček)

89´Kulhánek 53´Jedlička L., 80´Tošovský, 80´Jiřík
0 0

Karel Vítek, trenér (domácí):
Hostům se konečně začíná vyprazdňovat marodka a tak oproti minulému kolu nastoupili 4 hráči standartní základní jedenáctky Libčan. V první půli měli i cca 10 minutovou pasáž, kdy nás v poli přehrávali. Spolu s jedinou střelou v 50´ do boční sítě to však bylo z jejich strany vše. Jinak jsme měli utkání pod kontrolou a nebýt naší střelecké nemohoucnosti a výborného gólmana Tošovského mohli jsme zvítězit vyšším rozdílem. Naše mužstvo podalo dobrý taktický výkon a vítězství je zasloužené.

Zdeněk Káranský, trenér (hosté):
Na dnešní zápas jsme byly "posíleni" o Kloudu, Černýho a Jelínka i když nedoléčené,naopak chyběli Novotný,Kocián a Homoláč. Soupeř byl lepší a naše porážka byla zasloužená. Jediné co mě zaráží je rozhodování pomezního rozhodčího pana Filipa, který za stavu 1:0 a neustálého tlaku domácích hráčů jim pomůže neodmávaným dvoumetrovým ofsajdem a následným vstřelením druhého uklidňujícího gólu. Po druhém sporném gólu se na hřišti se začalo zbytečně jiskřit, což nezvládal ani hlavní rozhodčí.