4.Jiřík (Pk.) 30.Odvárko, 34.Rychecký

Tošovský- Novotný E.Homoláč, Friedl, Kocián, Řehounek(58.Černý) Jelínek, Jedlička, Mádlo(62.Schejbal D.) Klouda, Jiřík Gall - Šoufek, Berger(70.Hrnčíř) Wagenknecht, Loner, Šrám, Kazda(80.Krušina) Lánský, Rychecký(89.Zejfart) Odvárko(67.Michálek L. Michálek D

11.Friedl, 74.Jiřík, 85.Tošovský 11.Michálek D. 81.Rychecký, 88.Michálek L.

Zdeněk Káranský -Trenér (domácí):
v 1 poločase byl soupeř po obdržené penaltě jasně lepší a otočil skóre na 1:2 ve svůj prospěch.Do 2 poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek zvrátit ale po několika vyložených neproměněných šancích se nám to nepodařilo.Jediná malá náplast je ,že se nám pomalu uzdravují hráči.Příští týden hrajeme o důležitých 6 bodů.

Lukáš Čížek, trenér (hosté):
Po rychle obdržené brance jsme jasně ovládli první poločas a zaslouženě otočili skóre v náš prospěch. Ve druhé půli jsme už tolik nedominovali, hra byla vyrovnaná a můžeme být rádi, že domácí nedali dvě gólové šance. V celkovém kontextu jsme však vyhráli zaslouženě.