0 PK:Horáček,Mészáros M.,Drusan,Veg T.,Mikolášek. 0 PK:Mikušík,Bohuňovský,Krahulec,Fišer.

Puš-Krykorka,Řeháček,Ulvr,Drusan-Mikolášek,Voldán(70.Mészáros M.),Gaubman,Veg T.-Hejtmánek,Horáček Klofanda-Eimann,Effenberk,Fišer,Čopík(89.Štětina)-Hašek(90.Šotola),Dostál,MikušíkKrahulec-Malý,Bohuňovský

81.Mészáros M. 85.Ulvr 29.Malý 43.Hašek 45.Eimann 58.Čopík 67.Fišer
0 0

Kubíček Viktor,trenér (domácí):
V úvodu jsme přečkali PK a nastřelenou tyč, Hejtmánek šel 2x na brankáře, ale nedal .Ve druhém poločase byly šance na obou stranách,nám se nedařila kombinace a přihrávky.Nakonec utkání dospělo do našich již 7(!!) penalt,kde jsme zvítězili 5:4.Dnes musím vyzdvihnout výkon brankáře Puše, který v utkání chytil penaltu a další šance a v rozstřelu další dvě penalty a byl dnes a celý podzim naším nejlepším hráčem, jemuž můžeme děkovat za to, na jakém místě po podzimu figurujeme!!

B.Jakoubek, trenér Dobrušky (hosté):
: Bohužel fotbal se nehraje na šance ale na góly. Neproměněná penalta a nejméně dalších šest šancí jasně hovoří za vše. Ve druhém poločase jsme navíc byli výrazně lepším týmem. Po výborném výkonu jsme ztratili dva body. S hrou našeho týmu jsme spokojeni, s výsledkem již méně. Potvrdil se nesmysl kopání penalt v dlouhodobé soutěž, kdy horší v utkání bere při troše štěstí víc bodů.