50. Wilke, 62. Kotyza, 85. Šimon 8. Šulitka, 59. Vejprava

Bohuška - Gago O., Růžička, Michálek, Semerák (83. Panny) - Wilke, Štejnar (46. Soumar), Šimon (86. Svoboda), Schubert - Rolník, Kotyza (90. Balcar) Kobos - Vrabec, Kejzlar, Kolman (65. Mach), Šulitka - Rada, Vejprava, Kulhánek, Čáp - Jaroš, Marel

29. Wilke, 31. Semerák, 32. Michálek, 69. Růžička, 74. Bohuška 15. Kolman

Harasevič Miroslav, trenér (domácí):
Zápas o šest bodů jsme začali aktivně a v prvních pěti minutách jsme neproměnili 2 gólové šance a opět jsme byli tvrdě potrestáni, Po závaru jsme nepokryli hráče Úpice a bylo to 0:1. Poté to byl spíš boj uprostřed hřiště. Před přestávkou nás podržel golman Bohuška, který chytil gólovou hlavičku. Po Poločasové promluvě začali hráči plnit stanované pokyny a zápas se nám díky famózní bombě Kuby Šimona z 25. metrů podařilo otočit a získali jsme tak zaslouženě 3 body.

Kafka Bohumil, sekretář (hosté):
Stejně jako v jarním zápase jsme tu na špatném terénu prohráli brankou v 85. minutě. Dnes ale domácí udělali pro vítězství více než naše mužstvo a tak byli odměněni třemi body. Výsledek utkání mohl být i obráceně, ale řešení našeho zakončení nás připravilo o bodový zisk.