FK Vysoká n.L.
RMSK Cidlina
4:0
( 1 : 0 )
29´Hejzlar, 53´Škvrňák, 69´Podlipný, 87´Dvořák

Menšl - Camacho Del Pino, Ptáček, Prorok, Píša J. (82´Hušek) - Sůra, Haken (66´Kulhánek)- Podlipný, Škvrňák (75´Dvořák), Hejzlar (47´Duben) - Bělka Drugda-Petr,Masák,Mejsřík,Široký-Zich,Matějka,Pospíšil (46´Haken),Havrda-Vrabec,Machát

58´Prorok, 75´Píša J.

Karel Vítek. trenér (domácí):
V posledním utkání podzimní sezóny jsme předvedli výborný výkon a rehabilitovali se tak za porážku v minulém kole. Po celých 90 minut jsme byli lepší ve všech herních činnostech a naše vítězství je zasloužené. Jediné co nás mrzí je trápení v koncovce, neboť již v prvním poločase to mělo být min. 4:0. Vytvořili jsme si snad 8 šancí, které by se měly proměňovat. V druhé půli jsme pokračovali v nastoupeném trendu a vstřelili 3 branky, které rozhodly o konečné podobě výsledku.

Pavel Obermajer, trenér (hosté):
Zasloužené vítězství domácích. Více se nemá cenu k našemu výkonu a přístupu některých hráčů vyjadřovat.