33., 77. a 89. Kraus P., 70. Šulc Miloš 4. Kuchta z pen., 19. Kratěna

Šulc Michal - Bürger, Hájek, Hawel, Šulc Miloš - Tauchman (46. Panýr), Pokorný (68. Matěják), Fink, Kolář (58. Hanuš) - Žďárský (58. Navrátil), Kraus Mačí - Krpata, Trojna, Cuberka, Langr - Soumar, Kratěna, Dudek, Štěpán - Kuchta

59. Bürger 68. Langr

Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):
Hosté nastoupili pouze o deseti hráčích a to byl pro nás trochu tvrdý oříšek. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme z penalty ve 4. minutě 0:1. Hrálo se téměř na jednu branku, ale v 19. minutě utekl hostující Kratěna a na dvakrát překonal Šulce a bylo 0:2. Podařilo se nám do poločasu alespoň snížit. Ve druhé půli pokračovalo naše trápení, ale přece jenom jsme se prosadili v koncovce a otočili skóre na 3:2. Pojistka na 4:2 přišla až v poslední minutě.

Ondřej Trojna, trenér (hosté):
Úvod zápasu jsme měli jako z říše snů. V 19.minutě jsme vedli o 2 góly a naše šance na bodový zisk byly vyšší. Na 3:0 mohl zvýšit Soumar, ale prázdnou branku netrefil. To se ukázalo jako zlomový moment. Soupeř měl logicky více ze hry, ale ve finální fázi byl hodně nepřesný. Nám již pak ubývaly síly a soupeř trestal naše chyby. Za stavu 3:2 měl v 87.minutě na noze vyrovnání Kuchta, ale samostatný únik neproměnil. I přes prohru se nemáme za co stydět, neboť v deseti hráčích včetně fotbalového matadora Dudka, jsme odehráli utkání na hranici svých možností. Všem hráčům, kteří odcestovali do Vrchlabí patří velké poděkování a uznání. V příštím domácím zápase pevně věřím, že se sejdeme daleko ve větším počtu než tomu bylo dnes, neboť fotbal se hraje v jedenácti lidech.