Chrpa - Klečal, Halbych (72. Bárta), Baster, Juriga - Kubišta (55. Přikryl), Škopán, Knobloch, Topič M - Rulc (82. Kavalír), Pavlíček (67. Men) Mačí Josef - Hronovský, Králíček (13.Heidler), Cuberka, Trojna - Mačí Jan, Soumar, Bálek, Štěpán - Langr, Kuchta

47. Rulc, Baster 57. Klečal 20. Cuberka, 28. Štěpán, 47. Mačí, 59. Kuchta, 72. Trojna
68. Heidler

L. Štrobl - trenér (domácí):
Tentokrát jsme nezaspali úvod utkání. Byli jsme aktivní a už v 6. min jsme vedli 2:0.Pak se hra vyrovnala a přelévala se mezi oběma šestnáctkami. Závěr poločasu patřil opět nám, když se nám podařili zvýšit na 3:0. Ve druhém poločase jsme si už výsledek pohlídali. Po vyloučení hostujícího hráče jsme průběh utkání kontrolovali. Před výbornou domácí kulisou jsme si 3 body po předvedeném výkonu zasloužili.

Ondřej Trojna, trenér (hosté):
Nevyšel nám vstup do zápasu a domácí již v 6.minutě vedli 2:0. Poté jsme se snažili zkorigovat výsledek, ale bez gólového efektu. Ve 2.poločase si soupeř své vedení s přehledem pohlídal a zaslouženě zvítězil. Na nás byla vidět patrná únava z "anglického týdne". Zápas v Provodově nám sebral hodně sil. Musíme zmobilizovat všechny síly a v dohrávaném utkání ve Vrchlabí odčinit dnešní unavený výkon.