Bednář Z., Bednář V. Rubeš, Nečesaný

Tomek, Vlnas, Krejcar Jakub, Bárta, Koblížek (80.Krejcar Jan), Židík, Brendl, Kmoníček (84.Koudelka), Bednář V.(72.Mikan), Bednář Z. Žižka - Šedivý (46. Krejčí),Lacina, Pour D., Tomáš - Kuneš, Rubeš, Nečesaný, Nálevka - Pour A.(39.Palm P.), Melichar.

1 4

Koudelka Vladislav, trenér (domácí):
Začátek utkání se nám nepovedl, kdy jsme dostali branku po standartní situaci. Soupeř byl do 20. minuty lepší. Po faulu na pronikajícího V. Bednáře se kopala penalta, kterou Z. Bednář s přehledem proměnil. Druhý poločas jsme viděli oboustranně kvalitní utkání, kdy jsme se ujali vedení 2:1 po úniku V. Bednáře. Místo, abychom utkání rozhodli proměněním některé z našich šancí, tak jsme svým nedůrazem ve vápně darovali soupeři vyrovnání. Penaltová loterie se tentokrát přiklonila na naší stranu. Myslím, že jsme dnes viděli nadprůměrný fotbal 1.A třídy.

J. Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Bez šesti hráčů a dalších dvou nucených střídání už v prvním poločase jeden bod bereme. Hráči nechali na hřišti hodně sil a bod je odměnou. Poprvé jsme si vyzkoušeli pozápasový penaltový nesmysl a podle očekávání v něm podlehli.