17.+39.+75. Rulc 45. Krejcar, 83. Lochman

Taneček - Klečal (64. Mikulecký), Halbych, Baster, Juriga (81. Gabriel) - Kubišta, Škopán, Knobloch, Topič M. - Rulc (78. Men), Pavlíček (6. Přikryl, 86. Bárta) Novotný - Horák, Vích D., Lochman, Vích M. - Hruška, Kolínek, Věříš (85. Kouba), Bíl R. (76. Jandera) - Krejcar, Bíl M.

57. Rulc, Halbych 85. Hruška, 90. Vích M.

L. Štrobl - trenér (domácí):
V utkání jsme si vypracovali daleko více ložených šancí, než náš soupeř. Tím, že jsme je neproměňovali, měli hosté po celé utkání o co hrát a zápas byl až do konce utkání vyrovnaný. Přesto si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, i když na šance se nehraje, počítají se branky. Pokud koncovku nezlepšíme, mohlo by nás to v dalších utkáních stát zbytečnou ztrátu bodů.

Petr Silbernágl, ternér (hosté):
Zasloužené vítězství domácího mužstva. Za to, že jsme prohrávali jenom 2:0, můžeme poděkovat brankáři Novotnému, který domácím kryl ještě několik šancí. My jsme v tu dobu hráli naivní a nezodpovědný fotbal směrem dozadu. V úplném závěru prvního poločasu se nám podařilo snížit a utkání zdramatizovat. Ve druhé půli šel náš výkon nahoru, částečně jsme měli i optickou herní převahu, ale ke gólu to nevedlo. V praxi se pak potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš a domácí šli do dvoubrankového vedení 3:1. Nakonec se nám podařilo ještě snížit na 3:2, což ovšem na bodový zisk nestačilo.