27. Zeman, 48.Farkaš, 52. Pásler, 64.Bielčík, 95.Kalvach 9.Málek, 38.Plocek, 50.Cvejn

Šebesta - Pásler, Zbořil, Farkaš, Kunc - Bielčík, Krykorka, Majer, Zeman (89.Rychtár, 90.Drapák), Vlkanova (91.Kalvach), Semerák (85.Fischer) Matoušek - Mlynář (Vilímek), Furda, Řehák, Šrámek - Málek (Kozel T.), Tichý, Klapal, Umlauf, Plocek - Cvejn

44.84.Pásler, 77.Semerák 63.Řehák, 94.Tichý
84.Pásler (2x žlutá)

Pavol Mizerík - vedoucí (domácí):
Zápas vynikající úrovně, který musel diváky bavit. Hosté se ujali vedení po chybě domácího gólmana a domácí srovnali po chybě hostující obrany. Do kabin o poločasové přestávce šli spokojenější hosté, protože vedli 1:2. Hned od začátku druhé půle se ztrhl brankostroj, a v 52.minutě to bylo 3:3. Až do konce utkání se hrálo naplno a domácí hájili těsný náskok. V 95.minutě utekl hostující obraně dorostenec Kalvach a svým premiérovým gólem na 5:3 definitivně rozhodl utkání ve prospěch Třebše.