Bursa M. - Špicar, Roman Ja., Berný (30.Roman J.ml.), Mach - Havelka (75.Valtera), Marhan (90.Bursa J.), Roman J. st., Havránek - Novotný, Chramovský (90.Březský) Holý - Hejcman, Drábek, Khol, Darbuján - Filip, Nový, Nový, Hrubý, Novotný - Kubišta (90.Říha), Vávra

1 5
0 0

Adamec Radek - asistent (domácí):
V prvním poločase byla hra vyrovnaná a nám se podařilo vstřelit dvě branky. Sice jsem svými chaybami nabídli hostům tři vyložené šance, které nevyužili. Ve druhé části hry jsme dovolili hostům z několika šancí skorovat pouze jednou a to rozhodlo o našem vítězství.

Petr Průcha, trenér (hosté):
Dnešní utkání se mi těžko hodnotí. Neustále to rozdýchávám, domácím jsme vítězství doslova darovali a když darovali tak to doslova. V utkání jsme si vytvořili snad 8 brankových příležitostí, avšak dát gól bylo pro nás dnes nadlidský úkol, no a když se domácím povedli dva brejky tak nám bylo jasné, že se na body strašně nadřeme. Celý druhý poločas se hrálo na domácí polovině hřiště s držením míče 30:70, ale co je to platné, když dáme jen jednu branku. Dostáváme se zbytečně pod tlak, ale takový je fotbal, nedá se nic dělat, snad jen to, že je potřeba v této fázi soutěže nepolevit, zvýšit tréninkové úsilí. Pro ty co zvažují v týdnu na trénink jít nebo nejít, tak věřte kluci, že se celý příští týden budeme věnovat zakončovánía uděláme všechno proto, abychom na Robousy takto stanovený tréninkový plán zúročili. Neházíme flintu do žita, bojujeme, z chyb je potřeba se poučit.