Mauer-Karásek,Kraus,Wedlich,Holec(56.Bílek)-Vích,Materna,Srb,Drbohlav-Tomášek, Gritzer Hampl-Jůza(72.Banyacski),Švorc,Tu Hai Linh(62.Cristea),Valnoha-Hlavatý,Pešta,Mička(68.Jůza),Knížek-Balcar,Fridrich

24.Kraus 27.Karásek 70.Vích 39.Hlavatý 52.Jůza 62.Knížek 83.Hampl
82.Materna

Zbyněk Materna - asistent trenéra (domácí):
Těžko k takovému zápasu něco komentovat.Utkání bylo více kecavé než hravé z obou stran a se spostou nepřesných a chybných rozhodnutí.

Pavel Bányácski trener (hosté):
V netradični čas s dvěma hráči po noční směně (Mička, Jůza)brankář Hapl přijel 5 minut před zápasem, jsme si přijeli pro 3 body. Začátek zápasu tomu také tak odpovídal, domácí jsme nepustili do žádných šancí a my jsme si vytvořili minimálně 5 STOPROCENTNÍCH šancí.Místo toho, abychom vedli vysokým rozdílem a zápas si s chutí užili, tak jsme po prvním poločase vedli jen 0-1. Tradiční začátek 2. poločasu, když jsme byli ještě v šatně a předčasně oslavovali, domácí s ojedinělé šance vyrovnali. Na vývoj zápasu jsem musel reagovat střídáním. v 65. minutě přišel důležitý moment zápasu penalta, kterou Knížek bezpečně proměnil.Od té doby začali domácí hráči hledat chyby u paní rozhodčí, které tento zápas moc neulehčili. Domácí hráč neudržel nervy na uzdě a pak likvidačním zákrokem málem zlomil nohu našemu hráči R.Hlavatému. Ke konci zápasu jsme dali ještě 2 goly, ale mrzí mě to, že výsledek mohl být s vyšším rozdílem, kdyby hráči nezakončovali ležérně. Zasloužené 3 body a teď nás čekají 3 zápasy doma a čekám 9bodů. Ke konci bych se chtěl vyjádřit k domácím fanouškům, kteří vulgáně uráželi rozhodčí, měli by se nad svým chováním zamyslet...