4. Valeš Penalta, 29. Rodr

Horák J - Janouch, Filcsák, Rodr, Polák D.(90. Lorenz) - Nossek, Valeš, Blažek, Polák R., Maličký T.(62. Jakoubek), Šmucer Nyklíček-Štelzig, Pek(79.Myšák),Ansorge Mir,Puraš(66.Marx),Zíta-Rojšl(46.Kuru),Danihel,Franců(14.Ansorge Mar)-Valtera,Neuschl

60. Filcsák, 79. Nossek, 80. Jakoubek 4. Nyklíček, 73.Pek,35.Rojšl,44.Neuschl

Pavel Šmucer vedoucí mužstva (domácí):
Úvod zápasu se nám povedl už ve 4´utekl po křídle Šmucer nacentroval do vápna kde brankář hostí skosil Nosska , nařízenou penaltu s přehledem proměnil Valeš 1:0 . V 27´ jsme zahrávali roh , po vydařené hlavičce Rodra 2:0. Ve druhém poločase hosté přidali na obrátkách ve snaze zkorigovat stav , J.Horák musel předvést několik pěkných zákroků. Z našich několika pěkných šancí se gólově žádná neujala , povětšinou střeli skončili vedle nebo si s nimi poradil brankář hostí.

Zdeněk Samko, trenér (hosté):
O osudu utkání se rozhodlo již ve 4. minutě, kdy si domácí z dvoumetrového ofsajdu vymodlili pokutový kop. My jsme bohužel nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, nicméně na zdejším oraništi jsme nemohli předvést naši kombinační hru, která nás zdobila v minulých utkáních.