Nývlt J.-Bulavcsják M.(46. Marek F.), Cvejn M., Weisser J., Ludvík D.(68. Csontos R.)-Komárek D.,Zeman R., Kopecký M.(80. Novotný J.), Neubecker M.-Hurdálek T., Sehnal Z. Sýkora T.-Pavelka M.,Šrom M.,Malý M.,Samek R.-Hamerský D.,Flekr L.,Fujdiak L., Richter D., Pazderník R.(88. Luňáček P.), Králík T.

32. Zeman R.,36. Ludvík D.,43. Bulavcsják M. 78. Sehnal Z., 84. Csontos R., 39. Flekr L., 62. Fujdiak L., ?
75.Králík Tomáš,86.Fujdiak Lukáš 91.Hamerský David

Miloš Zeman, trenér (domácí):
Bod z tohoto utkání je pro nás jednoznačně ztrátou. I přes to, že jsme v prvním poločase byli herně lepší, Vamberk potrestal naše dvě chyby a zaslouženě vedl. Nám se podařilo snížit na 1-2 ve 49. min, když se hlavou po rohovém kopu prosadil David Komárek. Celý druhý poločas se herně nesl v podobném duchu jako ten první, ale s našim tlakem se na hřišti začalo také trochu jiskřit. Soupeř závěr utkání vůbec nezvládl a svou nedisciplinovaností přišel o 3 hráče. Nám se podařilo vyrovnat až v 89 min.když hlavou opět skóroval David Komárek. V penaltové loterii se bohužel radoval Vamberk. Nám nezbývá nic jiného, než se z tohoto utkání poučit.

Pavel Kotyza - vedoucí mužstva (hosté):
Úplně zbytečně vyhrocené a vypjaté utkání, očemž svědčí počet udělených ŽK a ČK, dospělo k závěru ke spravedlivé remíze. V penaltovém rozstřelu byli naši střelci úspěšnější a proto si odvážíme domů o bod více než domácí mužstvo.