58. Jedlinský, 84. Forejtek

Syrový Matouš, Forejtek Tomáš, Mondík Tomáš (9. Hanyk ), Kotek František, Brandejs Jakub K (86. Šmol), Müller Petr, Polívka Tomáš (73. Hillerbrand), Pups Miroslav, Trejtnar Dominik, Stieber Filip (60. Řehák), Müller Vojtěch ( 50. Jedlinský), Hlaváč Jakub, Vojnar Miloň, Moravec Martin K, Karkula Petr, Matějus Jan, Matějus Pavel, Sodomka Tomáš, Uhnavý Jakub, Bílek Jan, Brendl David, Čermák Antonín

74. Kotek, 74. Brandejs

Luboš Jedlinský, vedoucí mužstva (domácí):
V 1. pol. byla hra hodně neurovnaná, hosté bránili v osmi hráčích a domácí nebyli schopni jejich obranný blok překonat. V 2. pol. střídající Jedlinský využil nedorozumění v obraně hostí a ujali jsme se vedení. Od této chvíle hosté otevřeli obranu a nakopávanými míči se dostali do nělikoka šancí, které však neproměnili. V 84. minutě z trestného kopu střelou přes zeď uzavřel skóre Tomáš Forejtek.

Čermák Antonín, vedoucí mužstva (hosté):
1. pol. měli domácí míč častěji na svých kopačkách, ale brankové příležitosti si nevytvořili. My jsme po dvou brejcích měli dvě šance, které jsme neproměnili. Druhá část zápasu byla vyrovnaná a po naší šanci domácí z brejku vstřelili gól na 1:0, poté jsme opět převzali iniciativu, ale šance jsme nedokázali proměnit a domácí čtyři minuty před koncem upravili na konečných 2:0 z trestného kopu.