43" Šantrůček J. 4" Skála M.

Němec - Houdek, Bohatý D., Švarc, Motyčka - Hubený, Šantrůček J., Hanuš J., Hodr - Hospodka, Šusta - Špás, Staněk, Matouš, Malý Gottwald J. - Těžký Martin, Kubeček, Těžký Matěj, Haviár (60. Nguyen) - Gottwald D., Kvíčala (70. Kadlec) - Cvik, Skála, Antl - Těžký Josef (85. Dusil).

67" Němec

Josef Strnad - vedoucí mužsta (domácí):
Velmi zajímavé utkání, které se odehrálo na "A" chlumeckém hřišti. Hostům vyšel začátek, když po chybě obrany šli již ve 4. minutě do vedení. Maši borci ale nic nevzdali a celý pvrní poločas se snažili překonat pozornou obranu hostí. Výsledkem šancí na obou stranách bylo vyrovnání v 43. nim. z kopačky Jirky Šantrůčka. I druhý poločas se odehrával za naší převahy, když jsme bohužel žádnou z vytvořených šancí již neproměnili. Hosté hrozili hlavně z nebezpečných protiůtoků, které naštěstí vyřašila naše obrana nebo výborný Ondra Němec v bráně. Protože zápas škončil asi zaslouženou remízou, tak se konala penaltová loterie. V té korunoval svůj velmi dobrý výkon Ondra Němec, kdy dva góly sám dal a hosté si i přes dvě možnosti k rozhodnutí na něm vylámali zuby.

Simon Gal - trenér dorostu (hosté):
Zápas jsme začali výborně, když už ve 2.min. Cvik našel volného Skálu a ten nezaváhal - 0:1. Dalších 20.min. jsme byli lepším týmem, ale opět jsme nedokázali proměnit dvě vyložené šance. Za zmínku stojí nádherná "česká ulička" Antla na Skálu, který postupoval sám na brankáře domácích, ale těsně minul. Když domácí trenér přeházel rozestavení některých hráčů, nedokázali jsme do konce poločasu zareagovat, z čehož domácí vytěžili územní převahu, která skončila brankou ve 43. minutě na 1:1. Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu. Domácí hrozili z rohových kopů a my kontrovali nebezpečnými protiútoky. Hlavně akce kapitána Skály, kdy obešel 3 obránce, stála za to, škoda jen že již nedokázal lépe zakončit. Když rozhodčí potrestal domácího brankáře jen žlutou kartou, za jasné sražení Gottwalda před pokutovým územím, skončil zápas remízou. V penaltách se rozhodovalo až ve 12 sérii, v náš neprospěch. Škoda našich neproměněných šancí.