Vídeňský M., Malý M., Mudruňka T., Richter D.(64.Halamka D.), Chochola A., Hamerský D., Flekr L., Kuhn A.(56.Pavelka M.), Králík T., Samek R., Šrom M.(82.Luňáček J.) Janeček P., Mondík R., Tlapák J.(77.Škop M.), Král M., Šreibr J., Vašata J(34.Charvát E.)., Doleček T.(68.Palán J.), Brzokoupil M., Sikora T., Kafka R., Šreibr J.

49.Kuhn A., 49. a 62.Chochola A., 75. Vídeňský M. 27.Mondík R., 70.Tlapák J., 80.Král M.
62.Chochola A.

Kotyza Pavel - vedoucí mužstva (domácí):
Bojovné srdce hráčů z Lípy n. O. dotlouklo v poslední minutě utkání. Z mého pohledu to byl zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas jasně vyzněl ve prospěch domácího týmu s výsledkem 2:0. V druhém poločase převzal iniciativu hostující tým z Lípy, kterému se podařilo v 87. minutě srovnat stav zápasu na 3:3, ale konečné vzepětí domácích borců i s deseti dohrávajícími hráči dokázalo po týmové spolupráci v 89. minutě vstřelit vítězný gól a připsat si tak důležité 3 body.

Libor Beran - vedoucí mužstva (hosté):
Po prospalém prvním poločase jsme se pokusili o zvrat. Ten se nám po odstoupení nejlepšího hráče domácích Kuhna a vyloučení Chocholy povedl.Ale kravinou v předposlední minutě utkání jsme přinesli Baníku 3 body doslova na zlatém podnose. Chválím hráče za snahu a bojovnost ve druhém poločase. Škoda, že "paní taktika" včera běžela daleko okolo nás.