Janeček - Tlapák, Mondík, Palán, Škop, Král, Šreibr, Vašata(Rektor), Čepelka(Karlík), Kafka(Grim), Charvát Hlaváč - Pírko, Sazima Tomáš, Moravec, Jehlička, Dobiáš, Matějus, Karkula, Liška(Sazima Radek), Bílek, Čermák

41. Kafka 17. Moravec, 40. Čermák, 82 Hlaváč
52. Janeček

Libor Beran - vedoucí mužstva (domácí):
První půli, jsme až na tři hráče, odehráli bez zájmu, nasazení a kvality. Kdyby soupeř proměnil všechny své šance, druhý poločas nebylo o co hrát. A když v 52. minutě šel po nepochopitelném zkratu do sprch náš brankář, šli na mě mory. Náš tým to ale nakoplo a i v desíti jsme v rozmezí 20-ti minut, zápas otočili. Zajímavostí je, že jsme Borohrádku vstřelili branku cca po 350-ti minutách.

Radek Sazima, trenér (hosté):
Dnešní utkání se mi hodnotí těžko. Náš výpadek po naší druhé vstrelene brance ,byl opravdu katastrofální. Vedeme 2 : 0 , ldomácím vyloučili brankáře, hrajeme proti 10 a my vyhorime jako papír. Tato 15 ti minutovka nás stála 3 body, které by jsme si zaslouzili za predvedenou hru. Jindy to nedělám, ale dnes se musím vyjádřit k hl.rozhodčímu a k AR1. To co tady dnes predvedli, to se jen tak nevidí. Nevim co si mam o tom myslet. (asi neměli svůj den a nebo neco jiného????).