Erben - Kolman, Čáp, Pohl, Punnar - Čepelka (65. Kafka), Jan Marel, Rada, Mach - Peterka (80. Josef Vlček), Seidel Menšl, Prorok, Del Pino, Píša (83. Hušek), Haken, Dušek, Ptáček, Bělka, Sůra, Starý (71. Olšák), Škvrňák

1 1
0 0

Kafka Bohumil, sekretář (domácí):
V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání bez vážnějšího ohrožení obou branek. V druhém poločase získal soupeř převahu a vytvořil si řadu příležitostí, ale buď měli hostující střelci vychýlenou mušku nebo se proti nim vyznamenal výborně chytající brankář Erben. Rozhodnutí přišlo až v nastaveném čase, kdy se po odraženém míči z rohového kopu trefil hostující hráč přímo pod břevno. Domácí hráči dřeli a bojovali po celé utkání, ale místo bodového zisku přišla smolná porážka.

Karel Vítek, trenér (hosté):
Do utkání jsme vstoupili vlažně a domácí nás hned z jejich prvního útoku málem potrestali. Další šanci měli z brejku v 19.min., ale náš gólman byl na místě. Pak už jsme byli lepším týmem, do poločasu šli jednou sami na branku a další 2 gólovky zahodili. Druhý poločas byl celý v naší režii, vytvořili si 7 - 8 možnosti ke skórování, ale buď nás vychytal výborný brankář domácích nebo jsme byli nepřesní. Zaslouženou branku jsme tak vstřelili až v 91 min..