Klofanda (90. Šenkýř) – Effenberk P., Zilvar, Krahulec, Bohuňovský – Dostál, Effenberk J., Mikušík, Macek – Hašek (69. Štětina), Čopík (79. Majer) Erben - Kejzlar, Kulhánek, Peterka, Čáp (70. Balcar) - J.Vlček, Jan Marek, Jaroš, Mach - Rada, Seidel (55. Luštinec)

42. Seidel, 79. Jaroš, 81. Kejzlar
74. Kulhánek

Bohuslav Jakoubek, trenér TJ Dobruška (domácí):
V prvním poločase byla z našich hráčů až moc cítit nervozita a strach o dobrý výsledek. Byla to křeč, chyběl pohyb, kombinace, zbytečně jsme nakopávali dlouhé míče. Ve druhé půlce nám pomohly rychle vstřelné branky. Naše hra se zlepšila, kombinační hrou jsme víc udržli míč, vytvářeli si šance a proměňovali je. Stínem utkání byl naprosto zbytečný zkrat hostujícího Kulhánka.

Bohumil Kafka, sekretář (hosté):
První poločas odpovídal postavení obou celků v tabulce. V úvodu druhého poločasu jsme si nechali dát za 15 minut 4 laciné branky a bylo po zápase. Za naprostý zkrat se považuje p. Jakoubku, když se za stavu 4:0 dožadujete jako smyslů zbavený odmávání nic neřešícího ofsajdu, zvláště když míč míří někam na rohový praporek.