65. a 68. Skalský 14. a 52. Krupka

Žižka - Tomáš, Lacina (79. Kulhánek), Palm D., Vávra - Pour D., Rubeš, Melaga (58. Skalský), Nečesaný - Melichar (86. Antoš), Pečenka. Matoušek - Mlynář, Kaplan, Řehák, Šrámek - Cvejn J., Klapal, Tichý (87. Vilímek), Cvejn M. (77. Plocek) - Švandrlík, Krupka.

42. Melichar 68. Skalský 29. Švandrlík

J. Vydra - vedoucí družstva (domácí):
Do 60. minuty byl Kostelec lepším mužstvem a zaslouženě vedl 2:0. Zdálo se, že utkání v klidu dohraje, ale po zaváhání brankáře se nám podařilo snížit a o tři minuty později po dobře zahraném rohovém kopu vyrovnat a všechno bylo jinak. Penaltovou nástavbu jsme tentokráte zvládli excelentně a tak máme zlaté dva body.

Komentář (hosté):
V zápase na půdě Hořic se hrál důrazný fotbal se spoustou osobních soubojů. Vedení jsme se ujali po rohovém kopu, hlavičku Kaplana gólman domácích ještě vytěsnil, dorážející Krupka už neměl problém uklidit míč - 0:1. Druhý gól jsme přidali po akci Jirky Cvejna, před brankou se opět nejlépe zorientoval Dominik Krupka - 0:2. Už to vypadalo, že zápas dotáhneme do vítězného konce, ale v rozmezí 65-68 minuty přišel nepochopitelný kolaps, soupeři jsme darovali laciné góly a penalty nezvládli.