Bednář, 2x Novák 12.Přívratský,85. Privara, 86.Hejna

Tomek, Krejcar Jakub, Vlasák, Koblížek, Židík, Brendl, Kmoníček, Novák, Krejcar Jan, Bednář, Tomeš (59. Pejchal) Švejdar, Groer, Kozák, Klossovski, Přívratský, Wimmer, Kučera, Ficner, Vyhnálek, Privara, Mařas (32. Hejna)

0 1

Koudelka Vladislav, trenér (domácí):
Za stálého deště se hrál kombinační fotbal, kde se soupeř ujal vedení po nedůrazu v našem vápně. My jsme ke konci poločasu vyrovnali krásnou střelou Zd.Benáře. V druhém poločase jsme utekli o dvě branky. Když už se zdálo že poslední zápas dotáhneme ke tříbodovému zisku 4 minuty před koncem si svojí lehkovážností necháme utéci. I když musím uznat že branka na 3:3 byla ukázková. Aspoň že jsme brali bod na víc za penalty.

Eduard Bednařík, trenér (hosté):
Jak výsledek napovídá, hrál se kombinační útočný fotbal. Domácí v průběhu druhé půle odskočili na dvoubrankové vedení, ale naší zvýšenou bojovností a poklesem koncentrace soupeře se nám podařilo vyrovnat. Bod navíc v penaltách si domácí zasloužili o trochu víc než my. Přesto slavíme jako nováček krásné třetí místo a za to patří všem velký dík.