28.Houser,40.Čižinský,46.Veselý 9.Hajzler,68.Marek

Finke Tomáš-Ruprich Josef,Novotný Miloš,Čižinský Luděk,Houser Patrik-Čihák Pavel,Etflaiš Ondřej(62.Sadílek Jan),Veselý Zdeněk(86.Dostál David),Hák Michal(Obermajer Richard)-Németh Mario(77.VenclPatrik),Kocourek Zdeněk(67 .Peš Miroslav) Jílek-Tovtik,Matyáš,Karlík,Veselý-Marek,Kolomý,Vu,Paukert-Lechnýř,Hajzler

57. Etflaiš

Radim Faltus, Trenér (domácí):
Záčátek utkání se nám příliš nepovedl, už v 9. minutě jsme inkasovali opět ze standartní situace, které předcházela chyba v rozehrávce. Z obdržené branky jsme se ovšem oklepali a následně do poločasu skóre zápasu otočili. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil na jedničku, když jsme skóre hned zvýšili na 3:1. V závěru jsme si obdrženou brankou vše zkomplikovali, ale výsledek zápasu se už nezměnil. Hráče musím pochválit za bojovný výkon a chuť po vítězství.